ArtFellas sanatın kurumsal
hayatla kesiştiği noktada
yer alır.

Markalar ve kurumsal şirketler için farklı sanat dallarında uzmanlık gerektiren proje ve etkinlikler tasarlar, hayata geçirir.

Sanatsal yaratıcılığı profesyonel yaklaşımla ele alırken, dokunduğu kişi ya da kurumlardaki yaratıcı potansiyeli ortaya çıkarmayı amaçlar.

Estetik değerlerin önceliğine, ekip çalışmasının büyüsüne, kültür ve sanatın insan üzerindeki iyileştirici gücüne inanır.

Farklı disiplinlerde
uzmanlaşmış çok yönlü
bir ekip ile çalışır.

2010 yılında bir araya gelen ArtFellas kurucu ekibinde, akademisyen, tiyatro yönetmeni, müzisyen, görsel ve sahne sanatları alanında iletişim uzmanı ve proje yöneticileri yer alıyor.

Bu çok yönlü ekip, sizi ve hayallerinizi dinliyor, birlikte neler yapılabileceğini tasarlıyor, ortak bir noktada buluştuktan sonra heyecanla yola koyuluyor.

Daha sonra proje dahilinde işbirliği yaptığı sanatçı, koreograf, müzisyen, kostüm, sahne, ışık ve ses tasarımcıları, prodüksiyon ekibi ve tedarikçileri de işin içine katarak, sanatın yaratıcı, birleştirici ve öğretici gücünü hep birlikte deneyimlemeyi hedefliyor.


Bir hayale ortak olup, sizinle birlikte üretir.

ArtFellas'ın bugüne kadarki iş ortakları;

Sahnede profesyonel bir müzikal ya da tiyatro oyunu sergilemeyi, 

Şirket orkestrası kurup konserler vermeyi, 

Müzik, performans ve görsel sanatların gücünü kullanarak, tanıtım ve pazarlama etkinlikleri gerçekleştirmeyi, 

Ekipçe düşünmeyi, üretmeyi, nefes almayı, hareket etmeyi, şarkı söylemeyi, doğaçlama yapmayı, alkışlanmayı ve eğlenmeyi hayal etti.

Biz de bu hayallere ortak olup hep birlikte ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.